crash club

ویندوز 10 موبایل گوشی های رده بالا و پرچمدار به همراه می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تقریبا یک سال پیش بود که در گوشی های ویندوزی پرچمدار قدَری دیدیم – لومیا  930 – و از آوریل 2014 تا به حال پرچم در دست همین محصول بوده است. هم چنین تمام مسئولیت خطیر نگه داشتن پلتفرم موبایل مایکروسافت در جایگاه فعلی سهم بازارش بر شانه های همین لومیا 930 قرار داشته است که کار بسیار دشواری برای “یک” گوشی ست. البته سهم بازار مایکروسافت هیچ گاه چندان چشمگیر نبوده است و در سرتاسر دنیا حدود 3درصد از سهم بازار را به خود اختصاص می دهد، و حتی شایعاتی خبر از کسر سرمایه اش در نوکیا می دادند. مثل کسر 6میلیارد دلاری اش از aQuantive در 2012.

البته همه چیز به بک باره تمام نخواهد شد چرا که هنوز هم نوکیا طرفداران زیادی در جهان داشته و ویندوز 10 موبایل قدرت مانور بالایی برایش به ارمغان می آورد. پیش تر نیز اخباری شنیده بودیم که ممکن است نوکیا بازگردد. شاید نه به قدرت سابق و نه در بازارهای پیشرفته ی جهانی، اما در بازارهایی که تازه در حال رونق گرفتن هستند همه چیز اپل و سامسونگ – ببخشید، اندروید – نیست. و ظاهرا این دقیقا همان چیزی ست که مایکروسافت برای بازگشتش روی آن حساب کرده.

طبق گفته های Ajey Mehta، رئیس مایکروسافت هند، کمپانی پرچمداران جدیدی با ویندوز 10 در پاییز امسال و در هند عرضه خواهد کرد. “اگر می خواهیم مایکروسافت برند قدرتمندی باشد باید در حوزه ی پرچمداران و گوشی های رده بالا حضور پررنگی داشته باشیم”. پیش تر هم شنیده بودیم که پس از ورود ویندوز 10 موبایل گوشی های رده بالایی عرضه خواهند شد.

باید صبرکرد و دید این حضور پررنگ در حوزه ی پرچمداران را مدل بعدی 1020 رقم خواهد زد، یا لومیا Talkman و Cityman که حضور احتمالی شان در شایعات به چشم میخورد، یا همه باهم. به هر حال ما منتظر حضور پررنگ مایکروسافت هستیم.

Source: WSJ

Via Phonearena

Image Youtube

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu