حاکم جدید قلمرو تبلیغات: ویدیوهای تبلیغاتی موبایل!

دسته : کسب و کار

هات اپ نیوز:

ویدیوها با سرعت بالایی درحال تسخیر قلمرو موبایلی در زمینه مدیا هستند. ویدیوهای یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام، توییچ، بازفید و اسنپ چت با قدرتی روزافزون کاربران موبایل را به صفحه های چند اینچی گوشی شان میچسبانند! مسلما این قدرت بالای چسبیدگی در تبلیغات سودمند است.
طبق تحقیق جدیدی از BI Intelligence سود تبلیغات ویدیویی مربوط به موبایل و دسکتاپ امسال به حدود 5 میلیارد دلار در امریکا خواهد رسید و با نرخ رشد ترکیبی پنج سالانه 21.9 درصد رشد خواهد داشت. طبق پیش بینی های این سازمان سود کل تا پایان سال 2020 به 13.3 میلیارد دلار خواهد رسید.
دلایل این سود هنگفت حاصل از ویدیوهای تبلیغاتی متعدد هستند. اول اینکه ویدیو با سرعت بالایی در حال کنار زدن تبلیغات در صفحه های استاتیک و گرفتن جای آنها در دسکتاپ است. در سال 2020 ویدیو 41 درصد از هزینه های مربوط به تبلیغات دسکتاپ را به خود اختصاص خواهد داد. در حال حاضر این سهم 26 درصد است. دلیل بعد این است که تبلیغات ویدیویی اعم از تبلیغات قبل از شروع، در میانه و در انتهای ویدیو، بهتر از تبلیغات بنری سایت ها جواب داده اند و طبق Rich Media Gallery گوگل در فوریه ی 2015 تعداد کلیک این تبلیغات 18 برابر بنر ها بوده است.
اثر گذاری بالاتر تبلیغات ویدیویی ارزش آن را بالاتر برده به طوری که قیمت ویدیوهای تبلیغاتی به طور قابل توجهی (مثلا دو یا سه برابر) بالاتر از تبلیغات غیرویدیویی در همان محل ست. همچنین به دلیل اینکه فیس بوک، اینستاگرام و توییتر نیز خدمات جدیدی در باب ویدیوهای تبلیغاتی ارائه داده اند، آزانس های تبلیغی علاقه دارند از ویژگی های این شبکه های اجتماعی از جمله امکان هدف گیری بهتر تبلیغات و پشتیبانی ساده تر از ویدیو در جهت تبلیغات ویدیویی خودشان استفاده کنند.

ظاهرا در آینده ای نه چندان دور “خواندن” نوشته ها به طور کامل از دنیای دیجیتال ما حذف خواهد شد!!!

source: Businessinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu