crash club

چگونه از پلی استور دانلود کنیم؟

دسته : آموزش

هات اپ نیوز : در این پست قصد داریم چند راه برای دانلود از پلی استور را برای شما قرار دهیم.
تمامی کاربران گوشی های اندروید از همان اول که اسمارت فون خود را میخرند با محیط گوگل پلی مخصوص ایران یا به اصطلاح رو به رو میشوند و همانطوی که همه ی ما میدانیم گوگل پلی یک منبع بزرگ و بی نقص است که هر کسی دوست دارد برنامه ها و بازی های خود را به صورت اورجینال از آنجا دانلود کند زیرا دانلود از گوگل پلی برای دیوایس های اندرویدی مناسب ترین راه است و برنامه های آن هیچگونه ویروسی ندارند.خب بر میگردیم به اصل مطلب.

زمانی که به صفحه ی لاک و یا مخصوص ایران گوگل پلی رو به رو شدید باید ابتدا به تنظیمات گوشی بروید و به بخش اپلیکیشن بروید.

hotappnews.ir_Screenshot_2015-01-24-21-16-48 hotappnews.ir_Screenshot_2015-01-24-21-17-03

سپس وارد تنظیمات گوگل پلی شوید و در آن قسمت Clear Cache و Clear Date را زده و سپس بر روی Force Close بزنید.

hotappnews.ir_Screenshot_2015-01-24-21-17-12

دقت کنید در اندروید نسخه ی 6 به بالا ممکن هست وقتی وارد تنظیمات اپ می شوید گزینه ی clear data یا clear cach رو نبینید. در این نسخه ها این گزینه ها در قسمت Storage قرار دارن که با زدن بر روی آن گزینه های clear data یا clear cach نمایان می شوند

سپس یکی از ابزارهای دور زدن تحریم را دانلود کرده و نصب کنید و آن را متصل کنید.سپس وارد گوگل پلی شوید و در این موقع میتوانید صفحه ی اصلی گوگل پلی را که شامل Music , Magazine , Apps , Games , movie و Books هست را مشاهده کنید و در پایین آن ها برنامه ی های پیشنهادی برای شما نمایش داده میشوند.

نکته : فقط برای بار اول به اتصال ابزارهای دور زدن تحریم نیاز مندید و برای بار های دیگر میتوانید بدون اتصال به این ابزار به آن وارد شوید.

نکته 2 : در زمانی که دیتا و Cache گوگل پلی را پاک کردید و آن را فورس کلوز کردید تا زمانی که برای بار اول به ابزارهای دور زدن تحریم متصل نشده اید وارد آن نشوید.
راه دوم : در این روش شما میتوانید به لینک apps.evozi.com مراجعه کنید و آدرس برنامه ی مورد نظر رو که از گوگل پلی میخواهید دریافت در فیلدی که مشخص شده است وارد کنید و فایل apk خود به خود شروع به دانلود شدن میکند.

(در روش اول شما از گوشی خود استفاده میکنید اما در روش دوم فایل apk را با کامپیوتر دریافت میکنید و در گوشی خود کپی میکنید. دو روش تضمینی هستند و بر روی گوشی های سرسخت از نظر امنیتی مانند Nexus 5 تست شده اند)

Source : hotappnews